اینجا بورس صنعت است!

ساخت و تولید و فعالیت های صنعتی در شرایط کاری دشوار در ایران، با وجود مشکلات فراوان ناشی از تحریم ها و امکان سخت تامین قطعات بیش از تخصص و تجربه نیازمند سخت کوشی، پایداری و علاقه است. مهندسان و صنعتگرانی که در این شرایط دست از تولید برنداشته اند و صنعت را ترک نکرده اند انسان هایی توانمند، کارآفرین و شایسته قدردانی هستند.

ما نیز چون شما متعهد به کارمان هستیم و علاقه مند به صنعت و رونق گرفتن تولید، به همین منظور با توجه به تجاربمان در امور صنعتی و بازرگانی، مجموعه بورس صنعت را با هدف تامین و واردات کالاهای با کیفیت مورد نیاز صنایع و معرفی برندهای قدرتمند ایرانی تاسیس کرده ایم.

فعالیت اصلی ما تامین کالاهای متداول و خاص صنعتی از جمله بیرینگ، ابزارهای تراش، دستگاه و ماشین آلات، گیربکس، الکتروموتور، درایو، سنسور و ابزارهای اندازه گیری و کنترل در حوزه مهندسی مکانیک و الکترونیک است. سعی ما اینست با همکاری شرکای خارجی مطمئن، قطعات و کالاهای مورد نیاز صنایع را تامین کنیم و از طرف دیگر با معرفی کالاهای برندهای معتبر ایرانی از تولیدکنندگان ایرانی حمایت کنیم. خدمات بازرگانی شرکت ها، مشاوره های طراحی و  انجام پروژه های صنعتی  از دیگر خدمات گروه بورس صنعت است.

ما بر آنیم تا با سخت کوشی و صداقت و با هدف ارتقا صنعت در کنار صنعتگران در مسیر توسعه و پیشرفت گام برداریم.

بورس صنعت boursesanat.ir

فعالیت های ما

موسسین

مرتضی امین پور-مهندس مکانیک

امیر تذکاری-مهندس مکانیک

مجموعه فنی بازرگانی بورس صنعت در سال 1398 راه اندازی گردید. طی این سالها همواره سعی نموده ایم با بروز نگهداشتن علم خود پاسخگوی نیاز صنعتگران عزیز باشیم.

زمینه کاری که در آن تخصص  داریم سورس یابی ، واردات ، نصب و راه اندازی ماشین آلات تولید و ابزارهای مصرفی دستگاه ها می باشد. البته که در این سال ها به کمک شرکای تجاری قدرتمند خود توانسته ایم در تامین کالاهای خاص و متداول صنعتی نیز موفق باشیم.

برخی مجوزها و نمایندگی ها

مجوز فعالیت های بازرگانی شرکت پیشاهنگان صنعت سپیدار

نمایندگی فروش و مشاوره فنی شرکت یانهانگ در زمینه واردات کالای صنعتی (ابزار ماشینکاری، هونینگ، بیرینگ، تجهیزات اتوماسیون)

نمایندگی فروش محصولات شرکت  TEKNIK در زمینه فروش ابزار ماشینکاری دستگاه های CNC

ابزار ماشینکاری اصل و با کیفیت ارجینال تکنیک

شریک تجاری بورس صنعت شرکت فنی بازرگانی Yanhang در کشور چین می باشد که سابقه همکاری با بسیاری از کمپانی های معتبر دنیا را دارد.

ما در بورس صنعت به پشتوانه ارتباطات خود با این شرکت توانسته ایم به صورت واسطه ای به بسیاری از کمپانی های معتبر دنیا دسترسی پیدا کنیم و محصولات صنعتی ارجینال را تهیه کنیم.

شرکت Yanhang در زمینه تولید و بازرگانی ماشین آلات صنعتی و دستگاه ها، ابزار تراشکاری و ماشینکاری، سنگ هونینگ و ابزار بورینگ به صورت تخصصی حضور داشته و توانایی تامین سایر کالاهای ارجینال از جمله موتور، گیربکس، بیرینگ و کوپلینگ، انواع سروو موتور و درایور و سایر تجهیزات صنعتی و اتوماسیون را داراست.

 

در تصاویر زیر برخی از مهم ترین گواهی های نمایندگی شریک تجاری ما را مشاهده می نماید.

نمایندگی توزیع و فروش بیرینگ های شرکت LYC

نمایندگی فروش محصولات lyc بیرینگ اصل شرکت lyc

نمایندگی فروش ابزار ماشینکاری شرکت SANDVIC

ابزار ماشینکاری با گواهینامه سرتیفیکت سندویک sandvic
خط مشی بورس صنعت

چشم انداز و خط  مشی

گروه بازرگانی بورس صنعت  توسط مهندسین جوان و توانمند حوزه صنعت در سال 1398 تاسیس گردیده است و تاکنون در تعداد کثیری از پروژه های تولیدی و بازرگانی به منظور تامین کالاهای صنعتی به مشتریان خود ارائه خدمت نموده است.

این گروه با پشتوانه بر دانش کارکنان  توانمند خود  و با تاکید بر رعایت اخلاق حرفه ای  برای تامین هر چه بهتر خواسته های کارفرمایان فعالیت می کند. لذا در راستای بهبود مستمر چشم انداز و جلب رضایت ذینفعان رئوس خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام نموده و و خود را ملزم به دستیابی به آن می­داند.

  • بهبود مداوم سطح دانش و مهارت کارکنان شرکت به عنوان مهم ترین سرمایه
  • تامین رضایت مشتریان و کارفرمایان به عنوان صاحبان کار
  • حذف واسطه ها و کاهش هزینه های محسوس صنعتگران کشور
  • رعایت کامل منافع و نیازمندی های مشتریان با ارائه نقطه نظرات کارشناسی و تحلیلی
  • تاکید برهمکاری موثر با شرکت های مطرح اروپایی و آسیایی
  • بهره گیری از تکنیک­ها و روش­های به روز در ارائه خدمات و سرعت بخشیدن به امور

تمام حقوق مادی و معنوی برند “بورس صنعت” متعلق به شرکت پیشاهنگان صنعت سپیدار می باشد.

X