دستگاه دانه کن (دانه گیر) ذرت صنعتی

فروش دستگاه دانه کن ذرت . بلال صنعتی با ظرفیت 600 کیلوگرم در ساعت

 

 

واردات دستگاه دانه کن ذرت توسط گروه بازرگانی بورس صنعت

یکی از خدمات ما در حوزه فعالیت های بازرگانی تامین ماشین آلات صنایع غذایی و کشاورزی می باشد. که این امر با توجه به سابقه ما در انجام امور ترخیص و واردات و تسلط به ماشین آلان صنعتی و کشاورزی تا کنون مورد استقبال صنعتگران این حوزه قرار گرفته است. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت اصلی ما مراجعه نمایید(اینجا کلیک کنید) و دیگر محصولات این حوزه را مشاهده فرمایید.

از جمله ماشین آلات وارد شده توسط گروه بازرگانی بورس صنعت دستگاه ذرت دانه کن صنعتی می باشد که به شرح زیر می باشد.

از دستگاه دانه کن ذرت یا دانه جدا کن ذرت که با نام corn trasher یا corn stripper نیز  شناخته می شود بعنوان دستگاهی برای پاک کردن سریع ذرت (بلال) استفاده می شود. استفاده از دستگاه ذرت دانه کن، یک روش صنعتی و با سرعت برای دانه کردن سنبله های ذرت تازه است.

مشخصات دستگاه های وارد شده به شرح زیر است:

دهانه دستگاه یا بیشترین قطر ذرت  8 سانتیمتر

پارت نامبر دستگاه : SC-36 (امکان واردات مدل های دیگر وجود دارد.)

ظرفیت دستگاه: 600 کیلوگرم در ساعت ( دانه )

برق مورد نیاز : 220 ولت تک فاز (برق خانگی) 

دستگاه مجهز به اینورتر است که سرعت برش را تنظیم کرده و مصرف برق را کاهش می دهد.

در فیلم زیر نحوه عملکرد دستگاه نشان داده شده است.


قیمت این دستگاه در محدوده 6000 دلار است که مجموعه بورس صنعت با توجه به تجربه خوب در واردات این دستگاه آمادگی تامین این دستگاه در تعداد کم یا زیادی برای شما را دارد.

در صورت نیاز به مشاوره یا ثبت سفارش دستگاه ذرت پاک کن با ما تماس بگیرید.

عملکرد دستگاه ذرت دانه کن صنعتی 

دستگاه ذرت پاک کن می تواند شاخه سنبله ذرت را  در بگیرد، سپس به سادگی شاخه ذرت به پایین فشار داده می شود وبا تیغه های فولادی داخل ظرف دانه ذرت را به صورت نواری کنده و داخل ظرف را پر می کند. این دستگاه سریع ترین راه برای دانه کردن دانه های ذرت است و پس از آن عملیات بسته بندی و انجماد دانه های آماده پخت و پز انجام پذیر است.
این ماشین دانه کن ذرت برای سنبله های ذرت تازه با حداکثر قطر حدود 8 سانتیمتر مناسب است. عمق برش را می توان تنظیم کرد و دارای ظرفیت تولید بالا می باشد.

دستگاه نوار نقاله ورودی دارد که باعث می شود به راحتی ذرت ها را تغذیه کرد. جنس غلتک های نوارهای تغذیه از جنس سیکلیکونی می باشد و دستگاه دارای اینورتر برای تنظیم سرعت برش نوارهای دانه های ذرت است. ظرفیت تولید این دستگاه برای دان کردن حدود 600 کیلو دانه ذرت در ساعت است و میزان برق مصرفی دستگاه معادل برق شهری۲۲۰ ولت تک فاز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X