• مدیر وبسایت
  • بهمن ۱۶, ۱۴۰۰
  • اخبار

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت معدن و فلزات در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار شد

نمایشگاه صنعت معدن و فلزات

این نمایشگاه با محوریت استخراج و تولید مواد خام، برش فلزات، قالب سازی و تولید دستگاه های صنعتی برگزار گردید و شرکت های تولیدی بزرگ و کوچک دستاوردهای جدید خود را به نمایش گذاشتند.
در خلال این نمایشگاه، بازدید از نمایشگاه توسط مدیریت مجموعه فنی-بازرگانی بورس صنعت با هدف بررسی توانمندی های صنایع مختلف و زمینه سازی همکاری متقابل انجام گرفت.
صنایع شرکت کننده به شرح زیر در نمایشگاه حضور داشتند:
صنایع قالب سازی
صنایع دستگاه سازی و ماشین آلات تولید
صنایع ذوب و شکل دهی فلزات
صنایع تولید ابزار تراش و فرز


شرح بازدید

جلسات فنی با تولیدکنندگان دستگاه های تراش و فرز از برنامه های این بازدید بود. همچنین جلساتی با شرکت های تامین کننده ابزارآلات نیز برگزار شد.
ضمنا با همکاری انجمن قالب سازی مشهد برنامه هایی برای همکاری متقابل در دستور کار بورس صنعت قرار گرفت.

مهم ترین برنامه های بورس صنعت در جهت حمایت از تولید کنندگان داخل به شرح زیر است:

تسهیل امور بازرگانی و مشاوره جهت تامین و واردات دستگاه و تجهیزات خاص مورد نیاز تولید کنندگان

مشاوره جهت بهینه سازی خط تولید

همچنین یکی از برنامه های اصلی بورس صنعت ایجاد market place صنعتی در بستر اینترنت می باشد به گونه ای که تولید کنندگان صنعتی دغدغه فروش کالاهای خود را نداشته باشند و با استفاده از فروشگاه بورس صنعت و پنل مخصوص خود کالاها و دستگاه های تولیدی خود را بفروش برسانند. برنامه ریزی های اولیه اجرای این فروشگاه انجام شده است و پیش بینی می شود در اواسط سال ۱۴۰۱ این پنل فروشگاهی مخصوص تولیدکنندگان داخلی در سایت بورس صنعت به بهره برداری برسد.

ما در بورس صنعت تلاش میکنیم ضمن تامین دستگاه ها و کالاهای مورد نیاز تولید کنندگان در امور فروش نیز همراه تولید کنندگان باشیم تا بدینوسیله از تولید کشور حمایت کرده و در جهت توسعه و پیشرفت و سودآوری شرکت ها گام برداریم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X