وبسایت بورس صنعت با هدف تامین و فروش کالاهای صنعتی متداول و خاص راه اندازی شد.

در این فروشگاه اینترنتی از بین دسته بندی های موجود کالای خود را انتخاب کنید و یا اگر کالایی خاص در نظر دارید فرم ثبت سفارش را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

به طور کلی دو نوع کالای صنعتی در وبسایت گنجانده شده است:

دسته اول: کالاهای صنعتی متداول

دسته دوم کالاهای صنعتی خاص

کالاهای صنعتی متداول که در دسته بندی سایت نیز قرار دارند به راحتی قابل تامین هستند و فقط کافیست کالای مورد نظر را انتخاب کنید و فرم ثبت سفارش آن را پر نمایید. پس از بررسی فرم کارشناسان ما برای اعلام زمان تحویل و قیمت کالا و شرایط پرداخت با شما تماس خواهند گرفت.

اما کالاهای صنعتی خاص کالاهایی هستند که در دسته بندی وبسایت وجود نداشته و نمایندگی آن ها نیز در ایران موجود نیست. برای سفارش این کالاها نیز اطلاعات کامل از محصول، کد فنی، شرکت تامین کننده و تعداد مورد نیاز را تکمیل کنید و از طریق فرم سفارش آنلاین برای ما ارسال کنید. در صورت امکان تامین این کالا کارشناسان ما برای اعلام نتیجه درخواست با شما تماس خواهند گرفت.

از جمله کالاهایی که امکان تامین آن ها وجود دارد می توان به انواع ابزار تراش و ماشینکاری، اینزرت های CNC ، هونینگ و سنگ زنی، انواع بیرینگ از برندهای معتبر اروپایی آسیایی، ابزار اندازه گیری و کنترل کیفیت، سنسورها و عملگرهای پنیوماتیک و هیدرولیک لازم برای اتوماسیون صنعتی، الکتروموتور و گیربکس و درایو اشاره کرد. همچنین امکان واردات ماشین آلات و دستگاه های فرز و CNC نیز وجود دارد.

وبسایت بورس صنعت متعلق به شرکت صنعت ظهور توس می باشد و توسط کادری  پر تلاش اداره می شود. امیر تذکاری و مرتضی امین پور موسسان این شرکت  دارای رزومه و تجارب کاری در حوزه صنایع خودروسازی، بسته بندی و اتوماسیون صنعتی و انرژی های تجدید پذیر با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستند که ماحصل فعالیت های صنعتی و بازرگانی  ایشان در سال های اخیر منجر به راه اندازی این گروه شده است.

امیدواریم با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب در راستای جلب رضایت مشتریان و ارتقا صنعت کشور گام بر داریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X