• مدیر وبسایت
  • آبان ۲۳, ۱۳۹۹
  • اخبار

چرا از بورس صنعت خرید کنیم؟ما با همکاری گروه متخصصین ایرانی و خارجی بورس صنعت قصد داریم نه فقط بعنوان تامین کننده بلکه بعنوان یک مشاور فنی در کنار تولید کنندگان و قطعه سازان و صنعتگران ایرانی به بهبود تولید افزایش راندمان و در نهایت بهینه سازی هرچه بیشتر صنعت کمک کنیم.
بخشی از خدمات و مزایای مشارکت با بورس صنعت:
۱- بورس صنعت بر خلاف روال موجود در بازار که اغلب تامین کنندگان با دیدگاه منفعت طلبانه تنها به دنبال فروش اجناس موجود در انبار میباشند بر آن است تا با مشاوره ی فنی و در صورت لزوم بازدید از خط تولید مشتری بهترین انتخاب برای تجهیزات ماشین آلات شامل تسمه ، بلبرینگ ،سروو موتور، هلدر و اینسرت (الماسه) ماشینکاری ،تسمه و گیربکس ، بال اسکرو یاتاقان شیر پروپرشنال تجهیزات پنوماتیک و هیدرولیک و… را به مشتریان محترم توصیه نماید.
۲-بورس صنعت با داشتن تجربه ی فراوان در امر خرید و واردات کالاهای صنعتی خاص و استاندارد بصورت مستقیم باز تمامی نقاط دنیا میتواند به راه اندازی و افزایش راندمان ماشین آلات صنعتی شما کمک شایانی نماید.لازم به ذکر است دفتر نمایندگی شرکت در شهر گوآنگژو چین و در شهر کلن آلمان آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان در سریعترین زمان ممکن میباشند.
۳- در تهیه ی کالاها بورس صنعت با ارائه ی نمونه ی رایگان جهت تست مشترین عزیز میتوانند با اطمینان خاطر خرید نمایند و در زمینه ی مشکلات احتمالی کالاهای خریداری شده بورس صنعت متعهد است کلیه ی کالا ها را گارانتی نماید.

۴-در صورتی که مشتری کالایی را در سایتهای فروش آنلاین مثل Alibaba وebay ویاAmazon و یا هر سایتی در هر نقطه ی دنیا مدنظر داشته باشید بورس صنعت میتواند بصورت خدماتی آن کالا را خریداری کرده و به مشتری تقدیم کند.

همین حالا با ما تماس بگیرید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X